Výkup nemovitostí za hotové je u nás rychlý a bezproblémový. Výkup nemovitostí za hotové. Nemovitost vykoupíme do 2. dne, poskytneme okamžitou zálohu až 100.000 Kč. Výkup nemovitostí v exekuci nebo zatížené dluhy, vše jsme schopni efektivně řešit. Poskytujeme poradenství pro výkup nemovitostí a nemovitosti v exekuci. Vykoupíme nemovitost po celé ČR.

 

VÝKUP NEMOVITOSTI S MOŽNOSTÍ NÁJMU A ODKUPU

Výkup nemovitostí s nájmem vyřeší starosti bez nutnosti změny Výkup nemovitostí s nájmem nabízí získání hotovosti bez nutnosti stěhování. Byt nebo dům vykoupíme a vy jej budete užívat stejně jako doposud. Po celou dobu trvání nájemného máte možnost nemovitost opět odkoupit do vlastnictví. Výkup s nájmem nemovitosti Nevíte, jak vyřešit tíživou finanční situaci? Máte tak vysoké splátky dluhů, že vám nezbývá hotovost na úhradu běžných potřeb? Pak využijte možnost výkupu s nájmem. Nemovitost odprodáte a opětovně si ji pronajmete. To vám zajistí dostatečně vysokou hotovost na úhradu dluhů a zároveň se nebudete muset loučit s domovem. Stěhovat se do jiného místa z lokality, která vám vyhovuje a kde máte dobré sousedské vztahy, není nutné. Budete dál bydlet na stejném místě.

 

PO UHRAZENÍ DLUHŮ MÁTE MOŽNOST NEMOVITOST OPĚT ODKOUPIT.

Proč využít výkup s nájmem?

 • Získáte vyšší částku, než pokud byste si brali půjčku.
 • Výkup s nájmem můžete využít i v případě, že máte záznam v registru dlužníků.
 • Získaná hotovost poslouží na úhradu stávajících dluhů.
 • Peníze můžete použít i na vyplacení dědického řízení, rozvodového vyrovnání aj.
 • Výkup s nájmem odvrátí exekuce a případnou dražbu bez nutnosti stěhování.
 • Vše probíhá diskrétně.
 • Dostáváte maximální možnou částku, vyplacení je rychlé.
 • Postup výkupu nemovitosti a férové podmínky.

Postup výkupu je velmi jednoduchý

 1. Vyplňte žádost.
 2. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
 3. Dohodneme se, zda budete chtít zůstat v nájmu.
 4. Zpracujeme smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
 5. Podpis smluv a vyplacení peněz.

Pro koho je určený výkup s nájmem nemovitosti Výkup s nájmem nemovitosti mohou využít majitelé nemovitostí napříč Českou republikou. Prodej obvykle probíhá tak, že klienty zastupujeme i při jednání s věřiteli a snažíme se dosáhnout dohody. Po výkupu hradíme za klienty veškeré závazky a zbývající část hotovosti jim zasíláme. S prodejem se současně uzavírá i nájemní smlouva, po dobu trvání nájemného máte v nemovitosti nadále trvalé bydliště a samozřejmě můžete čerpat případné příspěvky podpory na bydlení od státu. Velkou výhodou je, že vám výkup s nájmem dává možnost získání finanční hotovosti i v případě, že máte záznam v registru dlužníků nebo je proti vám vedena exekuce. Obojí znamená, že byste neměli možnost získat půjčku v bance. Řešením potíží tedy nemůže být další půjčka, je třeba vydat se jinou cestou. Možnost následného odkupu Nájemné pro vás získá čas na zlepšení finanční situace. Bývá stanoveno na nízkou částku a máte prostor i větší část peněz uspořit. Zároveň můžete později pro odkup domu využít běžného hypotečního úvěru. Po celou dobu trvání nájemného vztahu máte předkupní právo na nemovitost, proto není důvod k obavám z využití výkup s možností bydlení.

 

PŘEHLEDNÁ PRAVIDLA, TRANSPARENTNÍ JEDNÁNÍ

Veškeré podmínky prodeje, podmínky nájmu i podmínky následného zpětného odkupu, budete znát předem. Probereme s vámi detailně celý postup a smluvní dokumentaci vám dáme k prostudování před podpisem v dostatečném předstihu.

 

NEDOBROVOLNÉ STĚHOVÁNÍ NEHROZÍ

Hrozba exekuce a následné nedobrovolné dražby je velmi nepříjemná. Největší riziko je však to, že nemáte jistotu, zda získáte dražbou dostatečně vysokou částku. Dražba se může několikrát opakovat a prodejní cena nemovitosti neúměrně klesne. Také to znamená, že se musíte z nemovitosti velmi rychle stěhovat.

Výkup s nájmem těmto rizikům zabrání. Nebudete se muset stěhovat a kdykoliv budete mít možnost nemovitost získat zpět do vlastnictví.

 

JEDNÁME NAMÍSTO VÁS

Po celou dobu získáváte naši podporu a právní servis. Postaráme se o veškeré právní kroky a zároveň se namísto vás dohodneme s věřiteli.

Kontaktujte nás co nejdříve a dozvíte se, jaké podmínky máte pro vás připraveny.

 

JE VÝKUP NEMOVITOSTI VÝHODNÝ? PRO KOHO A KDY?

Potřebujete rychle získat peníze za svou nemovitost? Prodej může trvat i několik měsíců a pokud musíte rychle splatit hypotéku, jste v exekuci nebo vás čeká dražba, nemáte času nazbyt. Nabízí se jedno řešení: výkup nemovitosti. Je rychlý a jednoduchý, ale musíte počítat s určitou finanční ztrátou.

 

CO JE TO VÝKUP NEMOVITOSTI?

Výkupu nemovitosti se v mnohém liší od standardního prodeje. Není potřeba připravovat nemovitost na prodej, inzerovat ji, ani organizovat prohlídky se zájemci, při výkupu rovnou převedete nemovitost firmě, která ji vykupuje a ta vám za ni také zaplatí. Pro vás je pouze důležité správně vybrat firmu, se kterou výkup proběhne bez problémů.

 

OD KOHO DOSTANU ZA VÝKUP NEJVÍCE PENĚZ?

Při výkupu nedostanete nikdy takovou částku, kterou byste dostali při klasickém prodeji s makléřem.Většina vykupujících společností vám za nemovitost nabídne maximálně 80 % její tržní hodnoty. Nejednejte se zprostředkovateli, ale pouze přímo s výkupní firmou. Čím je firma silnější, stabilnější a zkušenější, tím lepší podmínky vám může nabídnout: vyšší výkupní cenu a rychlou platbu.Výkupem nemovitostí se zabývají jak realitní kanceláře, tak specializované firmy. Pokud chcete opravdu získat aspoň 80 % skutečné tržní hodnoty, nechte si byt či dům profesionálně nacenit. Budete znát tržní hodnotu nemovitosti a nepodlehnete tlaku firmy, která se od vás bude snažit vykoupit nemovitost za cenu nižší.

 

KDY PŘI VÝKUPU DOSTANU PENÍZE?

Při výkupu nemovitosti je rychlost naprosto zásadní. Jestliže má firma dobré finanční i administrativní zázemí, může zprocesovat veškeré smlouvy i podání návrhu na vklad do katastru velmi rychle a vy dostanete peníze obratem. Standardně výkup trvá několik dnů. Pokud vám firma nenabídne peníze do pár dnů, může za tím stát nedostatečné finanční zázemí firmy, v tom případě to není vhodný partner pro výkup.

 

KDY VÝKUP NENÍ VÝHODNÝ

Výkupem nemovitostí za hotové se zabývá i spousta spekulantů, kteří se touto cestou snaží získat levně byty, domy či pozemky. Pokud oslovili i vás, ale vy na prodej své nemovitosti nespěcháte, nepřistupujte na nabídky těchto pochybných firem.

Řešíte složitou finanční situaci? Nechcete přijít o bydlení ve vlastním domu nebo bytě?

Výkup nemovitostí s možností pronájmu je tu přesně pro vás.  Nemovitost od Vás vykoupíme až za 100% tržní nebo požadované ceny a nabídneme Vám možnost v nemovitosti dále bydlet formou pronájmu s možností odkoupení nemovitosti zpět a zachráníme vám tak střechu nad hlavou.

 • zaplatíme dluhy
 • bydlíte nadále formou nájmu
 • ušetříte až 25% za odměny exekutorovi
 • možnost nemovitost odkoupit zpět do 5 let

 

Výkup nemovitosti za nejvyšší ceny

Naše letité fungování na trhu a reference klientů, vám dávají jistotu férového jednání a pohodlného vykoupení nemovitosti za nejvyšší možnou cenu. Garantujeme Vám nejvyšší možnou cenu za nemovitosti či podíl. Navíc ušetříte za provizi realitní kanceláři 3-6%. V případě, že jde nemovitost do dražby až 25%.

 

Výkup nemovitosti za hotové s exekucí / v dražbě

Vykupujeme také nemovitosti, které jsou uvedeny do exekučního či insolvenčního řízení a jdou do dražby. Nemovitosti oddlužíme a vyhnete se tak exekuční dražbě, odměnám exekutorovi až 25% a dalším poplatkům. To hlavní ale je, že nepřijde o střechu nad hlavou v dražbě nemovitosti, jelikož s námi bydlíte jako doposud formou nájmu.